> PRACA > Piotrków Trybunalski

Operator/ka Maszyn w Piotrków Trybunalski, Łódzkie sprżedam

Opis stanowiska: Prosta obsługa maszyn produkcyjnych (wtryskarki, zgrzewarki, prasy, krajarki) Przeprowadzanie wstępnej kontroli jakości wyprodukowanych elementów Wprowadzanie danych do systemu komputerowego Dbałość o utrzymanie czystości na stanowisku pracy Wymagania: Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym Mile widziane doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn Dokładne oraz sumienne wywiązywanie się z powierzonych obowiązków Oferujemy: Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Długofalową współpracę Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe premie Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmę Gi Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11 do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Gi Group oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania." Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Detale ogłoszenia: Operator/ka Maszyn
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoŁódzkie
Miasto:Piotrków Trybunalski